Máte problém s prihlásením? Kliknite na tlačidlo Pomocník.
 
 
Tričko VKL
  • Podpora projektu VKL

Projekt Vrchárska Koruna Liptovská sa pomaly ale isto rozrastá a teší i láka čoraz viac nadšených cyklistov, ktorí radi spoznávajú zákutia krásneho Liptova. Viac nadšencov znamená aj viac zodpovednosti a príprav pre organizátorov, či už pri hľadaní nových vrcholov, príprave podkladov pre vrcholy, príprave drobností (medaile, diplomy, spomienkové predmety, dary od sponzorov...), kontaktovaní a dohadovaní sponzoringu, príprave spoločných výjazdov či vyhodnotenia výsledkov VKL. Toto všetko sa znažíme zvládať vo svojom voľnom čase, aby sme mohli vidieť coraz viac usmiatych tvárí spokojných vrchárov, ktorí zdolali 20 vrcholov a prekonali tým sami seba. Touto cestou Vás chceme poprosiť o pomoc a podporu projektu VKL.

Ako môžem podporiť VKL?

Je niekoľko možností ako viete prispieť k zlepšovaniu VKL. V nasledujúcich riadkoch sú popísané možnosti, ktoré sa nám už osvedčili, ale kreativite sa medze nekladú a radi privítame pomoc v ľubovoľnej forme ;)

Chcem venovať 2% dane

Na konci roka 2018 sa nám podarilo založiť občianske združenie Vrchárska koruna Liptovská, ktoré vzniklo hlavne preto, aby sme mohli časom prijímať 2% daní, dary od sponzorov a vystupovať ako právana forma, nie ako dvaja cyklošialenci, ktorí majú radí krásnu prírodu, predovšetkým liptov a ľudí.

Tlačivá pre darovanie 2% daní pre VKL

Vyhlasenie.pdf
Potvrdenie.pdf

Ďakujeme za Vašu podporu.

Chcem prispieť finančným darom

Vieme, že je ťažké rozhodnúť sa komu venujete svoje 2% z daní. O to viac nás teší Váš záujem podporiť nás inak. Na činnosť VKL môžete prispieť aj finančným darom.

Číslo účtu: SK2183300000002401740279

FioBanka a.s. FIOZSKBAXXX

DAR PRE VKL 5€
DAR PRE VKL 10€
DAR PRE VKL 20€

Ďakujeme za Vašu podporu.

Chcem venovať darčekové predmety pre úspešných vrchárov

Veľmi nás teší, že sa chcete pridať k sponzorom, ktorí nás privítali s otvorenou náručou, keď sme k nim prišli s malými očakávaniami prosiť o darčeky pre cyklonadšencov, ktorí majú radi liptov. Aj naši sponzori, ktorí doteraz podporili VKL majú radi liptov. Chcete sa k nim pridať a prispieť? Prosím kontaktujte nás mailom na vk.liptovska@gmail.com

Chcem prispieť inak

Sme otvorení každému nápadu na zlepšenie aj každej pomoci. Takže ak chcete nejak prispieť k projektu VKL, či už pomocou organizátorom alebo vrchárom, nech sa páči, napíšte nám na vk.liptovska@gmail.com

ĎAKUJEME

... za organizačný tím aj za všetkých vrchárov!